Hudobný systém

volumeControl

volumeControl

Tento prvok ponúka akustický pôžitok na nemennej úrovni. Hlasitosť  vnútorných a vonkajších hudobných prehrávačov sa automaticky prispôsobuje k hluku vo vonkajšom prostredí, ktorý spôsobuje ventilačný systém.

musicVibration

musicVibration

Táto skvelá funkcia Vám poskytne doslova dokonalý a citeľný akustický zážitok z hudby tak, že jednoliato šírený zvuk v opaľovacom tuneli rozvibruje všetky veľké plochy v soláriu ako membránu, takže hudbu budete nielen počuť, ale aj cítiť.

MP3-Sound-Box

MP3-Sound-Box

Každý prevádzkovateľ opaľovacieho štúdia môže pomocou MP3 solárium vybaviť svojou vlastnou hudbou. Počúvanie a relaxácia, to je MP3-Sound Box!

megaVoice

megaVoice

Príjemný hlas pomáha zákazníkovi ovládať menu solária ľahko a rýchlo počas celej procedúry opaľovania. Vysvetľuje funkcie ovládania, preto je nemožné, aby zákazník robil chyby. Vaši klienti sa teda budú cítiť príjemne od samotného začiatku opaľovania, kedy ich solárium víta, až po záver, kedy sa s nimi bude lúčiť.

USB

USB

USB pripojenia sú stále viac populárnejšie, preto megaSun tento trend využil pri inovácii svojich solárií a ponúka ľahko prístupnú USB prípojku, kde si zákazník môže pripojiť vlastný USB – flash disk naplnený svojimi obľúbenými pesničkami a vychutnávať si tak svoju hudbu priamo v soláriu počas opaľovania.

Bluetooth

Bluetooth

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu priamo z Vášho smartfónu bezdrôtovým pripojením počas opaľovania. Stačí zapnúť funkciu Bluetooth vo Vašom mobile, ktorá vyhľadá všetky dostupné zariadenia v okolí. Smartfón automaticky rozpozná solárium nachádzajúce sa v kabínke. Stačí už len aktivovať prepojenie, zvoliť prehrávanie skladieb a Váš hudobný zážitok sa môže začať. Pre ničím nerušeným vychutnávaním si svojej hudby, funkcia megaSun Bluetooth predchádza pripojeniu dvoch mobilných telefónov k jednému soláriu v rovnakom čase. Taktiež prehráva výlučne hudbu, teda žiadne telefónne hovory.

Doplnky pre komfort

aquaCool

aquaCool

Pomocou funkcie aquaCool sa prostredníctvom dvoch špeciálnych trysiek umiestnených na vnútornej, hornej časti solária uvoľňuje vodná hmla, ktorá pôsobí ako osvieženie a revitalizácia tela počas opaľovania.

Aroma

Aroma

Táto voliteľná funkcia aromatizuje vzduch na prianie počas opaľovania v dvoch vôňach SUNRISE a DAYDREAM. Okrem toho Vám táto funkcia umožňuje vôňou osviežiť aj celý priestor kabínky mimo doby opaľovania prostredníctvom nastaviteľného časovača.

airCon

airCon

Je vysokovýkonný klimatizačný systém od megaSun a zaručuje príjemné ochladzovanie tela v priebehu opaľovania.

Opaľovanie

xTra-Tan

xTra-Tan

Na opaľovanie ramien sú v soláriách bežne používané krátke reflektorové trubice, avšak x-traTan využíva na opaľovanie najmodernejšie vysokotlakové žiarivky spolu s dokonale prispôsobeným dizajnom, ktoré zabezpečujú extra výkon, priebežné zhnednutie v oblasti ramien – extra rovnomerne, extra intenzívne.

Sun on/off

Sun on/off

Funkcia Sun on/off umožňuje voliteľne zapnúť a vypnúť UV lampy počas svetelnej terapie – ( možné iba v kolagénových megaSun soláriách - mon amie individuell, Tower mon amie, mon amie deluxe s / i ).

evoSystem 2

evoSystem 2

Je inovatívny systém reflektorov pre opaľovanie v oblasti tváre s lepším rozložením výkonu a špeciálne zušľachteným povrchom pre vyšší stupeň účinnosti opaľovania.

Ruby-Collagen-Booster

Ruby-Collagen-Booster

Sú vysoko výkonné rubínovo červené LED diódy, ktoré Vám poskytujú známe účinky kolagénu pre optimálne zabezpečenie hydratácie a revitalizácie, sviežosti, pružnosti, rozjasnenie, detoxikáciu a zbavenie sa pnutia pokožky a „nakopnutie“ tvorby telu vlastného kolagénu.

p2 - Trubice

p2 - Trubice

Sú novodobým typom opaľovacích pigmentových trubíc, ktoré v kombinácii s bežnou technológiou dosahujú perfektné a pleť šetriace opaľovacie výsledky vďaka zvýšenej tvorbe melanínu a vitamínu D v pokožke. Majú pozitívne biologické účinky pre telo a pleť.

preSelection

preSelection

PreSelection je ľahko ovládateľný panel na hornej vonkajšej strane solária/kolária a umožňuje užívateľom vykonať jednoducho a pohodlne rôzne úpravy komfortu pred opaľovaním. Voliteľný inteligentný opaľovací systém nazývaný IntelliSun dokonale prispôsobí vysoké nároky a priania zákazníkov a kombinuje tri rôzne úrovne opaľovania (základné, stredomorské a karibské), kde je každý zákazník vystavovaný UV spektru prispôsobenému k ich individuálnym potrebám.

Elektronika

HPE +36%

(High-Performance-Efficiency) Táto skratka znamená, že výkon solária je o 36% vyšší pri súčasnom znížení spotreby elektrickej energie a tepla, čo je spojené so šetrením prevádzkových nákladov.

electronicPower

electronicPower

Skupina inovatívnych prvkov – to je electronicPower. Elektronické tlmiče redukujú     spotrebu    energie     trubíc
o približne   33%   a   naviac   k   tomu   znížia   váhu solária o približne 100 kg. Plynulá a bezpečná prevádzka je garantovaná dokonca aj pri kolísaní napätia v sieti.

Controlled Power Integrated

Controlled Power Integrated

Unikátny systém spoločnosti megaSun eliminuje nežiaduce výkonnostné špičky, zaručuje rovnomerný výkon počas celej doby životnosti žiariviek, predlžuje ich životnosť, znižuje prevádzkovú energiu a tým aj vynaložené náklady.

Ventilácia a dizajn

ACS

ACS

Inteligentná technológia ovláda intenzitu ventilácie - v závislosti na teplote miestnosti - a následne aj úroveň hluku. Na začiatku opaľovacej procedúry ACS jemne naštartuje celý ventilačný systém; po ukončení procedúry jemne vypne žiariče a trubice, tak ako ovláda celú ventiláciu a odsávací systém.

bodyCool

bodyCool

Je inovatívna obvodová ventilácia od megaSun so štyrmi samostatnými vzduchovými prívodmi, ktorá zabezpečuje jedinečné osvieženie tela počas opaľovania.

colorMotion

colorMotion

Inovatívna LED technológia umožňujúca zmenu farby dekoratívneho osvetlenia solária s nastaviteľnou intenzitou alebo umožňujúca plynulé menenie farieb osvetlenia podľa Vami nastavenej rýchlosti za pomoci dotykového diaľkového ovládača.

Extra doplnky

vibraNano - vibro-tréner

vibraNano - vibro-tréner

easyCare - snímanie pokožky senzorom

easyCare - snímanie pokožky senzorom

intelligentné opaľovanie

intelligentné opaľovanie

Top fitness stlačením tlačidla - len za 10 minút a bez väčšej fyzickej námahy. Okúzľujúce opálenie a vytvarované telo len za 10 minút? Áno, je to možné s postranne-striedavo vibrujúcou doskou vibraNano. Počas 10 minútového cvičenia na vibraNano sú svaly brucha, nôh a dolnej časti chrbta stimulované bez nadmerného namáhania kĺbov tým, že doska simuluje pohyby ľudí, ktoré robia pri chôdzi, čo je z lekárskeho hľadiska posudzované ako zdravý pohyb. Prietok krvi sa zvyšuje, podporuje sa spaľovanie tuku, zlepšuje sa fyzický výkon a budovanie svalov. Vďaka 5 tréningovým úrovniam v troch rôznych cvičebných programoch - Fitness, Relax a Wellness – je možné dosiahnuť nespočetné množstvo tréningových účinkov. To všetko bez fyzickej námahy. VibraNano je voliteľne k dispozícii ku všetkým modelom Tower a vibračnú dosku na státie je samozrejme možné použiť aj bez opaľovania.

Múdrejší ako slnko! Iba 4 merania zabezpečia inteligentné opálenie prispôsobené individuálnym typom pleti. Inteligentný senzor pokožky easyCare je múdrejší ako slnko a vždy zaisťuje opaľovanie, ktoré je bezpečne prispôsobené pre jednotlivé typy pleti. Ako to funguje? Veľmi ľahko! Celkovo postačia iba 4 merania na tvári a na vnútornej strane paží. EasyCare vypočítava individuálne dávku UV žiarenia a kontroluje výkon trubíc v soláriu. Vaši zákazníci si môžu vybrať, či sa chcú radšej opaľovať s alebo bez easyCare. Bez easyCare megaSun solárium stále pracuje na plný výkon. S easyCare je dávka UV žiarenia upravená tak, aby opaľovanie vyhovovalo a bolo bezpečné jednotlivo pri každom klientovi. A čo prednastavenie času opaľovania? Máte na výber. Môžete si dopredu nastaviť čas opaľovania medzi 8 až 20 minútami, alebo jednoducho dĺžku opaľovania nechať na uvážení Vašich klientov. EasyCare vypočítava UV dávkovanie vždy individuálne.

Voliteľný inteligentný opaľovací systém nazývaný IntelliSun dokonale prispôsobí vysoké nároky a priania zákazníkov a kombinuje tri rôzne úrovne opaľovania, rôznej intenzity (základné, stredomorské a karibské), kde je každý zákazník vystavovaný UV spektru prispôsobenému k ich individuálnym potrebám. Funkciu si užívatelia prednastavia jednoducho a pohodlne na ľahko ovládateľnom preSelection paneli, umiestnenom na hornej vonkajšej strane solária alebo kolária.