V novom kolagénovom megaSun Tower revolution D soláriu na státie si odteraz športovci môžu pohodlne užívať revolučnú „revolution D“ technológiu  zabezpečujúcu to správne „nabitie“ pre úspešný tréning. Kolagénové svetlo posilňuje kolagénové vlákna, napína svaly, znižuje riziko zranenia pri športe a účinne pomáha pri zlepšovaní výkonnosti. Vaši klienti si voliteľne môžu zapnúť v zariadení aj UV žiarenie, ktoré dodáva pleti jemný nádych opálenia a zaisťuje potrebnú hladinu vitamínu D v tele. Nízka hladina vitamínu D je spájaná tiež s nemalou stratou výkonu u športovcov.

Kolagén a vitamín D spolu výrazne ovplyvňujú u ľudí celú fyzickú zdatnosť a sú dôležitým stavebným kameňom na dosiahnutie stanovených športových cieľov. Či už pri chudnutí, prevencii úrazov alebo pre zvýšenie výkonu, príťažlivosti, zdravia, vitality a mobility - revolution D poskytuje spoľahlivú podporu pre športovcov na ich ceste k úspešnému tréningu.

Pokiaľ svoj revolution D vybavíte aj s vibračnou plošinou vibraNano, vaši klienti tak popri kolagénovej terapii, jemnom opaľovaní môžu taktiež voliteľne využiť aj ľahký zahrievací tréning na tejto plošine, ktorá je vybavená tromi cvičebnými programami – relax, welness a fitness. Tieto tri programy sú šetrné ku kĺbom a klienti si tak v krátkom čase s minimálnym úsilím kvalitne precvičia svalové partie na bruchu, stehnách a zadku.

Technické informácie megaSun Tower revolutin D

Tower Revolution D
Počet trubíc26 x 180 W Collagen-Plus-trubice (190 cm), 26 x 180 W UV-trubice (190 cm)
Rozmery - otvorené1.40 m x 1.96 m x 2.18 m
Výkon 10,5 kW
Elektrické napájanie400 V 3N~PE 50 HZ
Spotreba vzduchu2300 m³h

Základná výbava

ACS, Sun on/off, centrálny výfuk

ACS
Sun
on-off

 

 

Iba u nás : 4 ročná záruka !

megaSun Tower revolution D

Extra výbava

Extra výbava

Balík "hudobný systém"

vibraMusic, MP3-Box, megaVoice, volumeControl, Bluetooth

music
Vibration
MP3
Box
mega
Voice
volume
Control
Bluetooth