Mon amie je krásna, mon amie je fascinujúca a unikátna - ako vy! Mon amie je plná mladosti, sviežosti a pleti bez známok starnutia...

Dajte ruku na srdce: nie je práve relaxačná skrášľujúca formula jednoduchá na použitie, ktorá poskytuje protistarnúci efekt a trvajúcu vitalitu pokožky to čo ste už dávno hľadali? Mon amie bola stvorená ako prvé kolárium na svete a poskytuje unikátnu a revolučnú technológiu spomedzi kozmetického priemyslu.

Je to revolúcia vo svete skrášľovania, vaše priania sa stávajú skutočnosťou: protistarnúci efekt, napnutie pokožky, redukcia vrások, vitálny vzhľad, prevencia zdravia.

Luxus, pohodlie, bezpečnosť... Mon amie deluxe ponúka kolagénovú terapiu, ktorá môže byť kombinovateľná s UV žiarením pokiaľ máte o to záujem. Extra bezpečnosť je zaistená medicínskym senzorom pokožky ( obsiahnutý v základnej výbave pri koláriu megaSun mon amie deluxe s ), ktorý meria obsah melanínu v pokožke, určuje individuálne typ pleti zákazníka a na základe nameraných údajov sa postará o bezpečnú opaľovaciu procedúru.

Vďaka pohodlnému vonkajšiemu displeju "preSelection" umiestneného na hornej vonkajšej strane kolária (platí len pre mon amie deluxe i )  si klienti môžu vybrať - pred začatím svojej terapie  - či si chcú vychutnávať osviežujúci účinok kolagénu alebo dodatočne aj vhodne dávkované opaľovanie. Obe alternatívy s individuálnym načasovaním je potrebné zvoliť pred terapiou a podľa želania klienta.

90 špičkových červených LED diód „Ruby Collagen Boosters“ poskytujú skutočné nakopnutie sviežosťou pre citlivé oblasti pokožky ako sú tvár a dekolt a taktiež extra dávku vlhkosti pre žiarivú, sviežu pleť. Mon amie deluxe  – luxusné kozmetické ošetrenie za 20 minút vhodné pre každého.

Mon amie ponúka nielen aktívny pocit zdravia a pohody, ale tiež inšpiruje krásu a lepší prístup k životu.

Znova si doplňte svoju sviežosť a vitalitu s priaznivým svetlom v atmosfére mon amie! Mon amie Vás srdečne pozýva: objavte nový svet pre Vašu krásu - objavte mon amie!

Technické informácie megaSun mon amie deluxe s / i

mon amie deluxe s / i
Vrchná časť8 x 180 W Collagen-Plus-trubice (210 cm), 4 x 100 W Collagen-Plus-trubice (180 cm), 14 x 180 W UV-trubice (210 cm)
Kolagénové LED diódy90 x Ruby-Collagen-Booster
Spodná časť10 x 100 W Collagen-Plus-trubice (190 cm), 10 x 120 W UV-trubice (190 cm)
Rozmery - otvorené2.38 m x 1.43 m x 1.94 m
Výkon / s klimatizáciou9,2 kW / 10,5 kW
Napájanie400 V 3N~PE 50 HZ
Spotreba vzduchu2300m³/h

 

 

Iba u nás : 4 ročná záruka !

megaSun mon amie deluxe s / i

Základná výbava deluxe i

Sun-On-Off, electronicPower, CPI, ACS, preSelection, volumeControl, colorMotion, Ruby-Collagen-Booster, musicVibration, MP3-Box, megaVoice, Bluetooth

Sun
On-Off
Ruby
Collagen
Booster
electronic
Power
CPI
ACS
color
Motion
pre
Selection
music
Vibration
MP3
Box
mega
Voice
volume
Control
Bluetooth

Doplnky pre mon amie deluxe s / i

Aroma, airCon

Aroma
airCon

Základná výbava deluxe s

Sun-On-Off, electronicPower, CPI, ACS, mon amie skin sensor, volumeControl, colorMotion, Ruby-Collagen-Booster, musicVibration, MP3-Box, megaVoice, Bluetooth

sun
on/off
CPI
Ruby
Collagen
Booster
electronic
Power
ACS
color
Motion
music
Vibration
mega
Voice
volume
Control
MP3
Box
Bluetooth