Svet sa stáva čoraz viac digitálnym: smartTechnológia sa stala súčasťou takmer všetkých oblastí života a zjednodušuje náš každodenný život. A teraz megaSun ohlasuje digitálny vek vo svete solárií, pretože s intuitívne ovládateľným 8000 alpha HybridST sa začína skutočná inovácia.

Okrem moderného dizajnu je mimoriadne dôležité spomenúť nový integrovaný displej, ktorý je jedinečný na celom svete: 12-palcový dotykový displej s inteligentným riadiacim systémom (ICS) umiestnený na vonkajšej strane solária, s ktorým sa každý prvok modelu 8000 alpha HybridST môže ovládať jednoduchým dotykom, rovnako ako v prípade smartfónu alebo tabletu.

Samozrejme, intuitívne ovládateľný dotykový panel je viac ako len technický gadget, pretože ponúka skutočnú pridanú hodnotu nielen pre prevádzkovateľa, ale aj pre zákazníkov. Tí môžu napríklad pohodlne vybrať požadované nastavenie opaľovania, nastaviť klimatizáciu alebo zapnúť funkciu arómy. Prevádzkovateľ má možnosť individuálne prispôsobiť všetky funkcie zariadenia. A to všetko pohodlne len s niekoľkými "dotykmi" stojac pred soláriom.

Vychutnajte si ešte viac pohodlia a flexibility a začnite s megaSun dnes!

Solárium, ktoré spĺňa najvyššie štandardy

Sila nového 8000 alpha HybridST samozrejme spočíva aj v špičkovej technológii. Kombinuje výhody rôznych typov a zdrojov žiarenia: inovatívny systém IntelliSun, ktorý pozostáva z moderných trubíc a inteligentného ovládania s funkciou preSelection, imituje prirodzené slnečné svetlo so všetkými jeho vplyvmi na telo a dušu - od klasicky jemného opaľovania až po intenzitu opaľovania ako v Karibiku. S jediným dotykom si zákazníci môžu vychutnať individuálne nastavené intenzity opaľovania, ktoré sú ovládané dotykovým prvkom. Súčasne s opaľovaním inovatívne lampy smartSunlight stimulujú produkciu melanínu a vitamínu D, upokojujú pokožku a zabezpečujú atraktívnu a bezchybnú pleť. V rovnakom čase sa o pokožku stará ešte 70 malých lámp nazývaných “beautyBoosters”, ktoré regulujú hladinu vlhkosti v  pokožke a stimulujú prirodzenú produkciu kolagénu - prvotného lieku proti starnutiu. Výsledok: Jemné vrásky zmiznú a pokožka je zjavne pevnejšia a sviežejšia.

Wellness pre všetky zmysly.

Prirodzene, model 8000 alpha HybridST ponúka aj všetky bežné komfortné funkcie megaSun, ktoré poskytujú opaľovanie so zážitkom pre všetky zmysly: vzrušujúce a stimulujúce vône vďaka funkcii “Aroma”, hudbu podľa výberu prostredníctvom Bluetooth alebo integrovaného mp3 prehrávača - vďaka funkciám VolumeControl a musicVibration - s konzistentnou hlasitosťou a jedinečnou intenzitou zvuku a mnohými ďalšími komfortnými vlastnosťami premieňa nový 8000 alpha HybridST na veľmi špeciálnu zónu, v ktorej môžu vaši zákazníci doplniť svoju energiu, silu a dávku slnečného žiarenia.

Technické informácie megaSun 8000 alpha hybrid

8000 alpha hybrid
Vrchná časť18 x 200 W (max) intelliSun trubice (180 cm),
8 x 200 W (max) hurricane trubice (180 cm),
60 Rubin-Collagen-Booster (Tvár, Dekolleté, nohy)
Opaľovanie ramien2 x 250 W žiarivky
Opaľovanie tváre4 x 700 W žiarivky
Regulácia opaľovania tváreáno
Spodná časť16 x 200 W (max) intelliSun trubice (190 cm)
8 x 200 W (max) hurricane trubice (190 cm)
Rozmery - otvorené2.38 m x 1.43 m x 2.09 m
Výkon / s klimatizáciou13,3 kW / 14,6 kW
Elektrické napájanie400 V 3N~PE 50 HZ
Spotreba vzduchu2300m³/h

 

 

Iba u nás : 4 ročná záruka !

Základná výbava

evo-system, airCon, CPI, x-Tra Tan, colorMotion, ACS, Aroma, megaVoice, MP3-Box, musicVibration, USB, Bluetooth, Ruby-Collagen-Booster, aquaCool

electronic
Power
CPI
Energy
evo
System
x-Tra
Tan
Ruby
Collagen
Booster
ACS
color
Motion
volume
Control
mega
Voice
MP3
Box
music
Vibration
Bluetooth
airCon
Aroma
aquaCool