Nová luxusná rada alpha zapôsobí elegantným dizajnom v spojení s vysokovýkonnými prvkami a skvelým výkonom. Solárium megaSun 7900 je teraz vyrábané v dvoch verziách a to: megaSun 7900 alpha a megaSun 7900 alpha deluxe.

 

megaSun 7900 alpha deluxe

-to je elegantný dizajn v perlovo-bielom farebnom prevedení s mocnými prvkami. Je vhodný pre individuálne štýly opaľovacích štúdií. Solárium megaSun 7900 alpha deluxe zaujme svojim drahým chrómovým dizajnom v prednej časti, ktorý dokonale zachytáva svetelné odrazy farieb striedavého dekoratívneho osvetlenia. Na druhej strane predná časť môže byť vyhotovená z matného karbónu v modernom športovom štýle, vyznačujúca sa svojou zvýšenou odolnosťou voči únave materiálu. Ľahko ovládateľný panel na hornej vonkajšej strane solária umožňuje užívateľom individuálne nastavenie solária pred opaľovaním. Voliteľný inteligentný opaľovací systém IntelliSun dokonale prispôsobí vysoké nároky a priania zákazníkov. Až tak jednoduché je opaľovanie v dnešnej dobe! Súčasťou vybavenia tohto „pravého diamantu“ spomedzi solárií je šesť špeciálnych P2 trubíc, ktoré poskytujú extra dávku UVB žiarenia a majú dôležité bio-pozitívne účinky pre telo, ako je produkcia vitamínu D a dodávajú Vám pocit bezpečného opaľovania, ktoré je jemné k pokožke.

40 špičkových rubínovo červených LED diód „Ruby Collagen Boosters“ sa stará, aby Vaša pokožka opäť nadobudla časom stratené vlastnosti pleti ako je vlhkosť a pružnosť, revitalizujú, pôsobia relaxačne a detoxikujú, takže hodvábne hladká pokožka je zaručená. Chceli by ste si počas opaľovania vypočuť obľúbenú hudbu z Vášho smartfónu? Žiadny problém! Aj to je možné s megaSun 7900 alpha deluxe. Stačí len jedno kliknutie na prepojenie so soláriom pomocou Bluetooth a svoju hudbu si môžete vychutnávať priamo z reproduktorov inštalovaných v soláriu. Funkcia cololorMotion – striedanie farieb sa vždy stará o správnu náladu v soláriu. Vyberte si Vaše obľúbené farby pomocou nového diaľkového ovládača. Rafinovaný vzhľad, nepochybne silný vo výkone a senzačne inovatívny – to je megaSun 7900 alpha deluxe.

 

Technické informácie megaSun 7900 alpha deluxe

alpha deluxe IntelliSun
Vrchná časť20 x 160 W intelliSun trubice (180 cm) + 40 x Ruby-Collagen-Booster
Opaľovanie ramien2 x 250 W žiarivky
Opaľovanie tváre4 x 500 W žiarivky
Pigmentačné trubice6 x 80 W
Regulácia opaľovania tváreáno
Spodná časť24 x 180 W intelliSun trubice (190 cm)
Rozmery - otvorené2.38 m x 1.43 m x 2.09 m
Výkon / s klimatizáciou10,7 kW / 14,1 kW
Elektrické napájanie400 V 3N~PE 50 HZ
Spotreba vzduchu2300m³/h

 

 

Iba u nás : 4 ročná záruka !

megaSun 7900 alpha deluxe

Základná výbava

evo-system, p2-trubice, CPI, x-Tra Tan, colorMotion, ACS, preSelection, megaVoice, MP3-Box, musicVibration, USB, Bluetooth, Ruby-Collagen-Booster

electronic
Power
CPI
Energy
evo
System
p2
Trubice
x-Tra
Tan
Ruby
Collagen
Booster
ACS
color
Motion
pre
Selection
volume
Control
mega
Voice
MP3
Box
music
Vibration
Bluetooth

Doplnky

airCon, Aroma, aquaCool, easyCare, karbónový dizajn

Aroma
Aqua
airCon

Balík "komfort"

Zvyhodnená sada: airCon, Aroma, aquaCool

Aroma
Aqua
airCon