Ponúkame všetky druhy nových horizontálnych solárií značky megaSun a taktiež používané, repasované soláriá starších modelov megaSun.

V kategórii horizontálnych solárií megaSun nájdete modely megaSun Optima deluxe, megaSun 4800, megaSun 5600, megaSun 6700 alpha business, megaSun 6800 alpha hurricane, megaSun 6900 alpha deluxe intellisun, megaSun 7900 alpha intellisun a najnovší model megaSun Revolution D.
Nová technológia "intellisun", ktorá je kombinovaná s "p2"-trubicami umožňuje ešte lepšie opaľovanie pomocou voliteľných programov ako európsky typ, mediteran a karibik! Soláriá megaSun sú k dispozícii v rôznych verziách megaSun Super, Super-Power a Ultra-Power.
Soláriá najvyššej kategórie megaSun alpha, alpha business, alpha hurricane a alpha deluxe, ktoré sú vyrábané aj vo verzii CPI, Vám ponúkajú naozaj širokú základnú výbavu. Nový, krásny a moderný dizajn je možné kombinovať s colorMotion technológiou, ktorá Vám umožňuje vybrať farbu podsvietenia solária podľa Vašich predstáv. EasyService koncept umožňuje vykonať rýchlu údržbu ako je čistenie filtra a plexiskla, jednoduchú výmenu trubíc a servisné výkony. V ponuke je taktiež aj najnovšia technológia opaľovacích trubíc "alpha hurricane"! Horizontálne soláriá megaSun sú vybavené s energySaver technológiou, to znamená, že šetríte elektrinu a s ňou aj Vaše prevádzkové náklady. K základnej výbave si máte možnosť voliteľne zakúpiť aj ďalšie doplnky ako sú - klimatizácia, aquaFresh, Aroma, Bluetooth a zvýhodnené balíky "komfort" a balík "hudobný systém".

Sme presvedčení o kvalite megaSun solárií! Preto ponúkame základne 4-ročnú záruku na nové stroje a 12 mesačnú na repasované! Presvedčte sa aj Vy!

Ak máte otázky alebo potrebujete poradenstvo, ktoré solárium by bolo pre Vás najideálnejšie, neváhajte nás kontaktovať!

 

megaSun 4800

megaSun 4800

Jasná reč tvarov, pevné kontúry a dôsledné línie poukazujú na jedinečnosť.
Viac info tu ...

megaSun 5600

megaSun 5600

So svojimi jasnými dynamickými proporciami a detailmi megaSun 5600 ponúka všetko. Viac info tu ...

megaSun 6700 alpha business

megaSun 6700 alpha business

Najchytrejší model z rady 6 s najvýhodnejším pomerom medzi cenou a výkonom. Viac info tu ...

megaSun 6800 alpha hurricane

megaSun 6800 alpha hurricane

Získajte atraktívne opálenie od hlavy až po päty s megaSun 6800 alpha hurricane. Viac info tu ...

megaSun 6900 alpha deluxe

megaSun 6900 alpha deluxe

Najinteligentnejší model alpha zaručujúci prvotriednu kvalitu a dizajn, ktorý inšpiruje ľudí po celom svete. Viac info tu ...

megaSun 7900 alpha

megaSun 7900 alpha

Senzačne inovatívny megaSun 7900 predstavuje rafinovaný vzhľad s nepochybnou silou vo výkone. Viac info tu ...

megaSun Optima deluxe

megaSun Optima deluxe

Vitajte vo svete OPTIMA! Už žiadne kompromisy !
Viac info tu ...

megaSun 8000 alpha hybrid

megaSun 8000 alpha hybrid

megaSun ohlasuje digitálny vek vo svete solárií, pretože s intuitívne ovládateľným 8000 alpha HybridST sa začína skutočná inovácia. Viac info tu ...

megaSun 7000 alpha

megaSun 7000 alpha

Séria solárií megaSun 7000 nastavuje úplne nový štandard vo svojej triede. K dispozícii sú štyri kategórie solárií, takže si môžete vybrať perfektný balík pre svojich zákazníkov: hybridSun, beautySun, smartSun a extraSun. Viac info tu ...